La Liga

Sudac dosudio penal za Real pa se ozlijedio. Navijači Barce: Nemaju najboljeg igrača

PRILIKOM pobjede Reala iz Madrida nad Alavesom (2:0) noć za pamćenje imao je glavni sudac Jesus Gil Manzano koji je na poluvremenu zbog ozljede morao preuzeti ulogu četvrtog suca.

Manzano je najprije u 11. minuti dosudio penal za Real, a to je iskoristio Benzema koji je pogodio za 1:0.

Potom je u 26. minuti susreta Manzano imao sudar s napadačem Alavesa Lucasom Perezom prilikom čega je ozlijedio gležanj.

"Real tek sad igra s 11 igrača"

Pomoć su mu ukazivali Realovi liječnici što je bio razlog da se navijači Barcelone ismijavaju s njim na društvenim mrežama.

Manzano je uspio suditi cijelo prvo poluvrijeme, a onda ga je zamijenio četvrti sudac Rodriguez Carpallo.

"Sudac Gil Manzano ozlijedio je gležanj, a pomoć su mu ukazivali Realovi liječnici. Ne možete napisati bolji scenarij", napisali su na navijačkom Twitter profilu Barca Universal.

"Može li Real kupiti Manzana ako mu povreda bude dugo trajala?", napisao je jedan od novinara koji prati Barcelonu.

Na jednom od profila pisalo je:"Veliki hendikep. Real igra s 11 igrača nakon što se sudac ozlijedio".

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava video ne možemo prikazati u ovom članku, no možete ga pogledati OVDJE.