Dinamo pobijedio i Teplice, Jurčić ipak nezadovoljan

NOGOMETAŠI Dinama odigrali su još jednu dobru pripremnu utakmicu. Protiv Teplica su slavili sa 1:0 pogotkom Mandžukića u 18. minuti.

Odličnu formu na ovim pripremama najskuplji igrač Dinama potvrdio je još jednim pogotkom, protiv vodeće momčadi češkog prvenstva. Za pobjedonosni pogodak zaslužan je i Miroslav Slepička koji je prevario svog sunarodnjaka Vidličku i asistirao Mandži za gol.

Dinamo nije lako došao do pobjede. Česi su igrali čvrsto s puno oštrih startova, imali su i nekoliko prilika koje je zaustavio Butina.

"Zadovoljniji sam bio nakon utakmice s Rumunjima. Nisam sretan s igrom u prvom poluvremenu, niti s igrom u napadu, što smo baš posebno vježbali na treninzima", rekao je Jurčić nakon utakmice za SN.