"Bole Top" heroj u Panioniosu: Pogotkom u 90. minuti donio svom klubu četvrtfinale

BOŠKO BALABAN još je jednom bio junak atenskog Panioniosa. Hrvatski je nogometaš u srijedu osigurao svome klubu plasman u četvrtfinale Grčkog kupa.

Panionios je s 1:0 bio bolji od drugoligaša Thrasyvoulosa, a jedini je strijelac u atenskom predgrađu Filiju bio Balaban.

Stvari su za Panionios krenule nizbrdo u 82. minuti kada je isključen nigerijski veznjak Akim Omolade Souleiman. No, u posljednjoj minuti utakmice nekadašnji je napadač Rijeke, Dinama, Aston Ville i Club Bruggea spasio svoju momčad i osigurao joj plasman među osam najboljih.

Balaban je ove sezone postigao osam pogodaka u prvenstvenim utakmicama, što ga drži na diobi trećeg mjesta na listi strijelaca, a sada je prvi put bio precizan i u kupu.