LA LIGA

AS: Diegu Costi prijeti brutalna kazna zbog ružnog vrijeđanja suca

DIEGO COSTA u 2019. godini ima jednak broj crvenih kartona i golova, 1:1. U najgorem trenutku po Atletico dogodila se njegova nova ludost, usred Camp Noua i derbija s Barcelonom gdje su Colchonerosi hvatali zadnji vlak u borbi za naslov.

>>> Španjolci: Costa ružno vrijeđao suca, ovaj mu odgovorio psovkom i isključenjem

Diego je dobio crveni karton u 28. minuti zbog psovanja glavnog suca Manzana, a gosti su pali u zadnjih deset minuta majstorijama Luisa Suareza i Lionela Messija.

Završilo je 2:0 i sada Katalonci bježe madridskom klubu 11 bodova.

Tu ne staju problemi za Diega Simeonea. Zbog "s*rem se na tvoju j*benu majku", Costi prijeti osam utakmica suspenzije, piše AS.

To bi značilo da propušta završnicu La Lige te prvo kolo sljedeće sezone.

Suviše emotivnog Costu s terena je ispratio njegov kolega iz reprezentacije Gerard Pique, a Atletico je uspio izdržati s igračem manje bez primljenog gola u prvom poluvremenu. Na kraju su ipak pali, nije ih mogao spasiti ni čudesni Jan Oblak.