Video dana: Šarić nije mogao sam protiv Reala

DARIO ŠARIĆ bio je najbolji u sinoćnjem okršaju Eurolige između Real Madrida i svog Efesa.

U izravnom dvoboju za prvo mjesto u skupini A madridski Real je svladao Turke sa 90:70. Gosti iz Istanbula držali su priključak sve do dvije minute prije kraja treće četvrtine kada je rezultat bio 60:60, ali uslijedila je serija domaćih od 17-1 za 77:61 sedam i pol minuta prije kraja i pitanje je pobjednika bilo rješeno.

Dario Šarić je sa 11 koševa (šut za dva 2-4, trica 2-6, slobodna bacanja 1-2), te pet skokova i osam asistencija bio najbolji u momčadi gostiju. Drugi hrvatski reprezentativac Dontaye Draper za 20 minuta provedenih na parketu nije se upisao u strijelce (šut za dva 0-2, trica 0-3), te je ostvario jedan skok i četiri asistencije.