Rijeka svladala Koper, Ibričić provocirao u majici Hajduka

RIJEKA je svladala Koper s 2:0 u posljednjem prijateljskom susretu uoči početka prvenstva. Golovima Marija Gavranovića u 70. i Odisea Roshija u 86. minuti momčad Matjaža Keka potpisala je pobjedu, koja je mogla biti i uvjerljiva, ali je goste na Rujevici spašavao vratar Vasja Simičić.

Zanimljivu utakmicu obilježio je incident u drugom poluvremenu. Senijad Ibričić je prilikom napuštanja terena ostao u majici Hajduka. Bila je to provokacija na koju su burno reagirale tribine. Kek je imao što za reći Ibričiću, a došlo je i do naguravanja. Međutim, situacija se smirila i susret je nakon toga nastavljen, uz konačnu pobjedom Rijeke, koja na najbolji mogući način dočekuje ogled protiv Splita 16. srpnja u prvom kolu HNL-a.