Olić asistent u pobjedi Wolfsburga, Fortunu napustila sreća protiv Werdera

WOLFSBURG je u 12. kolu Bundeslige došao do treće pobjede u posljednja četiri kola. Vukovi su na gostovanju slavili 3:1 protiv Hoffenheima.

Wolfsburg je poveo u sedmoj minuti, a strijelcu Hasebeu asistirao je Ivica Olić. U 24. minuti Bas Dost povisio je na 2:0, a Naldo je u 78. minuti povisio na 3:0. Hoffenheim je zabio počasni pogodak u 89. minuti preko Derdiyoka.

Olić je igrao do 89. minuti, a drugi hrvatski napadač Srđan Lakić nije ulazio u igru.

Fortuna nema sreće: Werder preokrenuo i uzeo tri boda

Fortuna je na Weserstadionu povela u 10. minuti preko Langenekea. Međutim, Werder se tada probudio te je u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat. Preokret je započeo u 51. minuti kada je Petersen zabio za 1:1, a konačnu pobjedu domaćinu donio je De Bruyne u 82. minuti.