Njemački rastaman - pošast za Hrvate: Karlović protiv Browna propustio četiri meč lopte

IVO KARLOVIĆ nije uspio proći u četvrtfinale ATP turnira u Dohi, u 2. kolu pobijedio ga je Nijemac jamajčanskog porijekla Dustin Brown 3:6, 7:6 (13), 6:4, nakon sat i 48 minuta igre.

Nakon što je u 1. kolu izbacio Ivana Dodiga, njemački je kvalifikant u 2. kolu svladao još jednog hrvatskog predstavnika iako je Karlović bio nadomak pobjede.

Karlović je osvojo prvi set zahvaljujući jedinom breaku kojega je napravio u meču, a u tie-breaku drugog seta imao je čak četiri meč-lopte, ali samo jedna od njih bila je uz servis.

Kod rezultata 3:3 u odlučujućem setu, Karlović je izgubio servis, a taj zaostatak nije uspio nadoknaditi do kraja dvoboja.