Mandžo na vrhu Bundeslige, Lakić oduševio u debiju: S dva gola srušio Badeljev HSV

SUBOTA je u novom kolu Bundeslige razbudila još jednog hrvatskog napadača. Nakon što je Mario Mandžukić s dva gola Mainzu skočio na prvo mjesto ljestvice strijelaca, Srđan Lakić zabio je dva gola za pobjedu Eintrachta kod HSV-a!

Od prve je minute Lakić, koji se svojoj novoj momčadi priključio na posudbu iz Wolfsburga prije samo četiri dana, zauzeo mjesto u napadu i do poluvremena riješio utakmicu.

Zabio je za početno vodstvo u 22. minuti na asistenciju Aignera, a isti mu je igrač namjestio i drugi gol u 36. minuti za konačnih 0:2. Bio je to prvi pogodak hrvatskog napadača u Bundesligi nakon 14. svibnja 2011. godine dok je još igrao za Kaiserslautern.

Za Hamburg je prvo poluvrijeme igrao Milan Badelj, ali nakon žutog kartona već u 18. minuti, nakon odmora je ostao na klupi, a zamijenio ga je Beister.