Ovako nakon drugog kola izgleda tablica Lige prvaka. Evo koji je Dinamo

DINAMO je u drugom kolu Lige prvaka protiv Monaca na Maksimiru remizirao (2:2). Iako je vodio 2:0 sjajnim golovima Petra Sučića i Martina Baturine, nije uspio zadržati vodstvo do kraja. U 74. minuti je loše branio prekid i Salisu je smanjio vodstvo, a onda je u 89. minuti Zakaria zabio iz penala.

Sada mu, što se Lige prvaka tiče, slijede utakmice protiv RB Salzbura u gostima (23.10.) i Slovana u gostima (5.11.) što mnogi vide kao najbolje šanse za osvajanje bodova. U zadnja tri kola, Dinamo dočekuje Borussiju, Celtic i Milan te putuje u London kod Arsenala. Dinamo s jednim osvojenim bodom trenutno drži 28. ,mjesto ljestvice. S obzirom na to da je nakon prve utakmice i blamaže od Bayerna bio 26. klub, to znači da se nakon jednog kola popeo za čak osam pozicija.

Podsjetimo, jako je važno za Dinamo da bude plasiran bolje od 25. mjesta. Prvih osam ekipa ide direktno u osminu finala, dok će momčadi od 16. do 24. pozicije razigravati (dvomeč) za preostalih osam mjesta u nokaut fazi.