EURO 2020

Legendarni Talijan najluđe je slavio na klupi. Evo zašto je to razgalilo sve fanove

ITALIJA je pobijedila Austriju 2:1 nakon produžetaka i ušla u četvrtfinale Europskog prvenstva. U 95. minuti zabio je Federico Chiesa, a u 105. Matteo Pessina. Oba igrača je izbornik Roberto Mancini uveo pri rezultatu 0:0. Za Austriju je strijelac bio Saša Kalajdžić u 114. minuti.

Na klupi Talijana ludo se slavilo. Predvodnik slavlja bio je legendarni Gianluca Vialli (56), koji je dio Mancinijevog stručnog stožera. Vialli se posljednjih godina borio s rakom gušterače.

Vialli je sada potpuno zdrav. Skakao je, urlao i veselio se nakon oba pogotka svoje reprezentacije, a to je oduševilo sve nogometne fanove.

Vialli je bivši napadač Cremonesea, Sampdorije, Juventusa i Chelseaja. Za Italiju je odigrao 59 utakmica i zabio 16 golova.