FUTSAL

Olmissum utrpao šest komada austrijskom prvaku, na korak je do elite Lige prvaka

PRVAK Hrvatske u futsalu Olmissum razbio je prvaka Austrije, Diamant iz Linza, sa 6:0.

Time je stigao na korak do osvajanja svoje grupe u Ligi prvaka. Podsjećamo, to bi mu donijelo plasman u elitnu rundu Lige prvaka, među 16 najboljih momčadi Europe.

Sve je manje-više bilo gotovo u prvom dijelu. Igralo se gotovo isključivo pred golom gostiju, a Olmissum nije popuštao od prve do zadnje minute. Prednost je ponovo donio sjajni Antonio Sekulić, a Jakov Hrstić je dvama golovima do kraja poluvremena prelomio susret.

U drugom dijelu smo gledali ipak nešto mirniji susret. Josip Kolobarić je odličnim golom zabio za 4:0 u 28. minuti, a četiri minute kasnije Antonio Juretić zabio je i peti gol. Konačan rezultat postavio je Kristijan Postružin.

Posljednju utakmicu u skupini Omišani igraju u subotu od 20 sati protiv armenskog prvaka Lea. Oni su u ranijem terminu svladali srpski FON s 3:2.