MILAN - FIORENTINA 1:3

Navijači Milana otišli s utakmice 20 minuta prije kraja: "Ne zaslužujete nas"

MILAN je sinoć u 6. kolu Serie A izgubio kod kuće od Fiorentine 3:1 golovima Pulgara, Castrovillija i Riberyja i pao na 16. mjesto na tablici.

Momčad Marca Giampaola odigrala je još jednu očajnu utakmicu, a mogla je i teže stradati da Federico Chiesa u 70. minuti nije promašio penal. Milanu je to treći uzastopni poraz, a talijanski mediji tvrde da je Giampaolo pred otkazom samo par mjeseci nakon što je došao u klub.

Strpljenje s momčadi sinoć su izgubili i inače vrlo vjerni Milanovi navijači. Nakon što je Lucas Biglija slobodan udarac u 70. minuti poslao u zadnji red tribina, cijela Curva Sud je ustala i napustila stadion. Milanovi navijači su tako protestirali protiv groznih rezultata i igre koja ne djeluje kao da bi se uskoro mogla popraviti.

U sljedećem kolu Milan gostuje u Genoi pa dočekuje Lecce, a 27. listopada ga čeka derbi s Romom na Olimpicu.