Vrdoljak strijelac u trijumfu Legije

IVICA VRDOLJAK upisao se u listu strijelaca u 3-1 gostujućem trijumfu njegove Legije iz Varšave protiv Lodzkija u sklopu 5. kola poljskog prvenstva.

Vrdoljak je zabio u 13. minuti iz jedanaesterca za 1-0 vodstvo Legije, a bio mu je to premijerni ovosezonski gol u elitnom razredu poljskog nogometa. Odigrao je hrvatski veznjak svih 90 minuta, a u 73. minuti zaslužio je žuti karton.

Ostvarena pobjeda Legiji je treća ovosezonska, a trenutno na prvenstvenoj ljestvici zauzima četvrto mjesto s bodom manje i utakmicom manje od vodećeg Lecha.

Poljska Ekstraklasa, 5. kolo:

Lodzki – Legia Varšava 1-3 (Szalachowski 15 / Vrdoljak 13-11m, Gol 20, Ljuboja 81)

Redoslijed: 1. Lech Poznan 10, 2. Slask Wroclaw 10, 3. Polonia 10, 4. Legia Varšava 9 (-1)...