Ligue 1

VIDEO Vratar Lyona se sudario s Neymarom i pokazao mu kako se simulira

NOGOMETAŠI Lyona su u 14. kolu francuskog prvenstva na gostovanju svladali Paris Saint-Germain s minimalnih 1:0.

Pogodak za pobjedu Lyona postigao je Tino Kadewere u 35. minuti za prvi trijumf Lyona na Parku prinčeva nakon 13 godina. Ovom pobjedom Lyon je skočio na drugo mjesto prvenstvene ljestvice s istim brojem bodova kao vodeći Lille.

Neymar je na isti način kao Lopes padao na SP-u 2018.

Na utakmici je bilo nekoliko zanimljivih situacija osim Kadewereova gola, a jednu od njih je napravio golman Lyona Anthony Lopes.

Na jednu loptu je stigao prije Neymara, uhvatio je, a onda se dogodio kontakt s Brazilcem. Neymar je raširio ruke, a Lopes se bacio i otkotrljao skroz do reklama. Portugalski vratar je svojim potezom podsjetio na prenaglašeno padanje Neymara na SP-u 2018. godine u susretu protiv Rusije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ LOPESOV PAD.

Neymar je na kraju susreta doživio težu ozljedu

Nije poznato je li Lopesu to bila namjera, ali njegov potez je ubrzo postao viralan.

Neymar se na susretu teže ozlijedio. Zbog prekršaja nad njim je u devetoj minuti sudačke nadoknade crveni karton dobio Thiago Mendes.