hnl

VIDEO U Slavoniji pao nevjerojatan gol. Zabio ga je vanjskom s centra u rašlje

PRAVA je šteta da na igralište u Jakačini Maloj u Brodsko-posavskoj županiji stane jedva stotinjak gledatelja,  ali oni koji su ovog vikenda bili na derbiju između Mladosti i Slavonca iz Slavonskog Kobaša zauvijek će pamtiti nevjerojatan gol koji su vidjeli duboko u sudačkoj nadoknadi.

Mladost je u 90. minuti zabila za vodstvo 4:3 i činilo se da će uspjeti pobijediti, ali onda je na scenu stupio Stjepan Lužanac i zabio jedan od najluđih golova ove sezone uopće. U petoj minuti sudačke nadoknade Lužanac je dobio loptu na centru koja je malo skakutala i onda je raspalio vanjskim dijelom kopačke.

Lopta se vinula u zrak i onda strelovito počela padati te je potpuno iznenadila domaćega golmana koji je malo izašao s gola, ali i da je ostao na liniji vjerojatno ne bi uspio obraniti strašan Lužančev udarac za konačnih 4:4.