VIDEO Proslava pogotka u HNL-u kakvu još niste vidjeli. Razlog je - momačka večer

Screenshot: YouTube (MAXSport)

LOKOMOTIVA je u 19. kolu SuperSport HNL-a na domaćem terenu pobijedila Istru 3:0. Prvi gol zabio je Silvio Goričan, drugi Fran Žilinski, a treći Robert Mudražija. Mudražija je u 92. minuti pogodio za potvrdu pobjede, a onda je burno proslavio svoj pogodak.

Naime, Mudražija se zaletio do tribina i slavio s 20-ak svojih prijatelja koji su ga došli podržati. Slavlje nije stalo na tome - Mudražija je nakon utakmice imao momačku večer pa se pretpostavlja da je ovo bio samo uvod u veću proslavu.

Utakmice HNL-a možete gledati na MaxSport kanalu Hrvatskog Telekoma, kao i emisiju koja ide svako kolo nakon posljednjeg susreta.

Lokomotivin trener Silvijo Čabraja također je napravio jedan zanimljiv potez i Mudražiju izvadio iz igre u 94. minuti, iako je ušao na poluvremenu. Veznjak je ispraćen uz pljesak publike, a Čabraja je nakon utakmice rekao: "Ima brzo svadbu pa je morao ići! A sljedeći tjedan žene se Milićević i Bartolec. Na Kajzerici je vrijeme slavlja."