HRVATSKI NOGOMETAŠI

VIDEO Mladi hajdukovci odličnom akcijom osigurali pobjedu filijale splitskog kluba

Screenshot: Sportklub

HAJDUK je prošle godine dogovorio suradnju s Radomljem, slovenskim prvoligašem koji splitskom klubu služi kao filijala. Ugovor o suradnji potpisan je na tri godine uz mogućnost produljenja. U današnjem susretu 23. kola slovenskog prvenstva Radomlje je s 2:0 pobijedilo Muru.

Pogodak za vodstvo Radomlja postigao je Tomislav Mrkonjić u 31. minuti. Riječ je o napadaču koji je stigao iz Croatije Zmijavci. Konačni rezultat postavio je 21-godišnji Ivan Šarić, inače igrač Hajduka posuđen u Radomlje. Krasnu akciju odigrala je sedmoplasirana momčad.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ POGOTKE MRKONJIĆA I ŠARIĆA

Mrkonjić je ubacio loptu iz auta. Ona je proslijeđena do 22-godišnjeg Ivana Čalušića, također igrača na posudbi iz Hajduka, koji ju je namjestio Šariću, a on pogodio mrežu u 57. minuti. Bila je to sedma, i za ostanak vrlo bitna ovosezonska pobjeda Radomlja te peti pogodak Šarića.