VIDEO Majer je izgubio loptu, Tudorova momčad to je iskoristila za gol odluke

Screenshot: Twitter

NOGOMETAŠI Rennesa ispali su iz francuskog kupa u šesnaestini finala natjecanja nakon što su ih igrači Marseillea svladali 1:0. Jedini gol za momčad koju vodi Igor Tudor postigao je Matteo Guendouzi u 59. minuti u akciji koja je započela gubljenjem lopte Lovre Majera.

Jordan Veretout oduzeo mu je loptu na centru i sjurio se prema suparničkom golu. Imao je puno prostora, koji je iskoristio kako bi povratnom loptom pronašao francuskog veznjaka. Guendouzi je puknuo iz prve, a lopta je odbijanjem od bloka prevarila golmana Dogana Alemdara i završila u mreži. Majer je igru napustio desetak minuta kasnije.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MAJEROVU POGREŠKU KOD GOLA

Osim te akcije, ističe se još jedna u kojoj ga je suparnik nadmudrio. Nuno Tavares oslobodio ga se na krasan način. Inače, Marseille je protiv Rennesa stigao do osme uzastopne pobjede, što je izjednačenje klupskog rekorda po broju pobjeda u nizu računajući profesionalno razdoblje, odnosno od 1932. godine.