VIDEO Bjelica je rano poveo u debiju, a onda je nakon jednog poteza sve pošlo po zlu

Screenshot: Sport Klub

NENAD BJELICA debitirao je 4:1 porazom na klupi aktualnog turskog prvaka Trabzonspora u gostujućoj utakmici protiv Sivasspora u 30. kolu turskog prvenstva. Iako je utakmica počela odlično za hrvatskog stručnjaka, čija je momčad povela 1:0 već u 11. minuti zahvaljujući golu Lazara Markovića, nije se tako nastavilo.

Presudio je potez Trabzonsporovog braniča Jensa Strygera Larsena, koji je u 22. minuti pred golom nepropisno zaustavio Hakana Arslana u čistoj prilici te je tako skrivio kazneni udarac i dobio izravni crveni karton. Pritom se i ozlijedio jer ga je Arslan u padu nehotično pogodio kopačkom u glavu. Samuel Saiz realizirao je jedanaesterac, a deset minuta kasnije Erdogan Yesilyurt zabio je za preokret domaćih.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

Do kraja utakmice još je u 58. minuti Saiz zabio i svoj drugi gol, a brojčano inferiorna Bjeličina ekipa nije uspjela ugroziti vodstvo domaćih. Još je Jordy Caicedo u 94. minuti potvrdio pobjedu Sivasspora.