TURSKA LIGA

VIDEO Balotelli napravio šou protiv Bešiktaša pa se obračunao s njegovim trenerom

Screenshot: Sportklub

U JUČERAŠNJOJ utakmici 6. kola turskog prvenstva Bešiktaš je na domaćem terenu ugostio novog prvoligaša Adanu Demirspor.

Nakon nešto više od 50 minuta igre bilo je 3:0 za domaću momčad i činilo se da će turski velikan rutinski doći do novih bodova. Nadu je gostima vratio Vargas golom u 60. minuti.

Sve se promijenilo kad je u igru ušao Mario Balotelli, koji je ovog ljeta stigao iz Monze. Bio mu je to šesti nastup za Adanu, a do kraja susreta zabio je gol za 3:2 i namjestio jedan za izjednačenje.

Nakon što je zabio pogodak za smanjenje vodstva Bešiktaša, Balotelli je trenutak iskoristio za osobni obračun. Otrčao je do klupe domaće momčadi kako bi treneru Bešiktaša Sergenu Yalcinu pokazao što misli o njemu.

Ranije u karijeri Balotelli je bio meta kritika, a jednu od njih uputio mu je i Yalcin, koji mu je rekao da nema mozga. Talijanski napadač je to zapamtio i nakon gola došao do njega kako bi mu gestikulacijom pokazao da je on taj koji nema pameti.