RUKOMET

VIDEO Alilovićev klub pun zvijezda primio nevjerojatan gol u zadnjoj minuti i izgubio

Screenshot: YouTube

PICK SZEGED jedan je od najboljih europskih rukometnih klubova koji s Veszpremom u mađarskom prvenstvu vodi tijesnu utrku za titulom. No u 21. kolu doživjeli su iznenađujući poraz od Gyongyosija. Sedmoplasirani sastav savladao ih je rezultatom 30:28.

Osim što su izgubili, igrači Pick Szegeda, koje je u Ligi prvaka izbacio njemački Flensburg, primili su jedan od najljepših pogodaka ove sezone. U posljednjoj minuti susreta igrač domaćina Milan Varsandan izvodio je aut u lijevome kutu suparničke polovice.

Iako se očekivalo dodavanje, Varsandan je snažno pucao i tako iznenadio poznatog i iznimno kvalitetnog vratara Rolanda Miklera koji se nije snašao, već je primio gol. Gyongyosi je do kraja postigao još jedan pogodak i tako priredio veliko iznenađenje protiv momčadi čiji je vratar i Mirko Alilović, a u kojoj igraju Dean Bombač i Kent Robin Tönnesen, među ostalima.