UZNEMIRUJUĆE SCENE Kramarićev omiljeni suigrač bizarno i odvratno ozlijedio prst

Screenshot: Youtube

SANDRO WAGNER, napadač Hoffenheima sjajno surađuje s Andrejom Kramarićem, dokazali su to i na sinoćnjem gostovanju kod Herthe, koju su pobijedili 3:1 u derbiju 26. kola Bundeslige.

Kramarić je zabio dva gola i tako došao do 13 zgoditaka ove sezone, a drugi, u 87. minuti mu je namjestio Wagner, strijelac 12 golova za Hoffenheim.

Ali, točno 73 minute ranije, nije se činilo da će Wagner biti sposoban za tako nešto. U sudaru s Vedadom Ibiševićem urlajući je pao na travu, a svi su mislili da simulira, jer kontakt nije bio jak, niti ga je Bosanac udario.

Ali, kada se Wagner pridigao i pokazao kažiprst desne ruke, svima je bilo jasno čemu njegovi krici i jauci. Liječnik mu je drevnom metodom "ponovnog lomljenja" prsta vratio dislocirani prst u prirodni položaj.

Wagner je opet poludio od boli, ali se vratio i odigrao utakmicu do kraja. Nakon meča je objasnio kako tijekom susreta nije puno mislio o ozljedi i jakoj boli, jer ga je nosio adrenalin.