LIGE PETICE

Stoper Arsenala srušio protivnika pa vikao na suca. Mikrofon je ulovio što je rekao

Screenshot: Twitter

ARSENAL je u nedjelju poražen od Wolverhampton s 2:1 u utakmici koju je obilježio sudar glavama između Raula Jimeneza i Davida Luiza.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ NAJBOLJE S UTAKMICE

Jimenez je bez svijesti prevezen u bolnicu gdje se dobro oporavlja, a Luiz je igrao do poluvremena kad je zamijenjen, također se osjeća dobro.

Zamijenio Luiza i izludio s Traoreom

Jedan od najboljih igrača na obje strane bio je Adama Traore koji je tijekom cijelog susreta maltretirao obranu Arsenala, a posebno Roba Holdinga koji je ušao kao Luizova zamjena.

Pet minuta prije kraja utakmice Holding je srušio Adamu Traorea jer ga nije mogao drugačije zaustaviti, a onda je mikrofon prijenosa ulovio njegovu zanimljivu izjavu na terenu.

"Lik kao da je napravljen od cigle, a ovako je pao nakon slabog dodira?" povikao je Holding na travnjaku i iz protesta bacio loptu, nakon čega je zaradio žuti karton.