PRAVILO KOJE MOŽDA NISTE ZNALI Zašto je priznat ovaj gol na Old Traffordu?

GOLOM Alana Džagoeva CSKA je šokirao Manchester United na Old Traffordu i poveo 1:0 u posljednjem, šestom kolu Lige prvaka. Crveni vragovi su bolji u međusobnom omjeru s ruskom ekipom, kao i s Baselom, pa ne strahuju za prolaz u osminu finala natjecanja.

Međutim, pogodak gostiju izazvao je pravu pomutnju među ljubiteljima nogometa.

U prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Rusi su stigli do vodstva nakon udarca Vitinha koji je pogodio Džagoeva u leđa, a lopta završila u mreži. Zanimljivo, prije udarca Vitinha branič Daley Blind uklizao je na desnoj strani kako bi spriječio ubačaj i završio izvan terena.

U tom trenutku, dok je Nizozemac bio u gol-autu, Džagoev je nenamjerno zabio, iako se želio izmaći jer je mislio da je u zaleđu.

Ipak, u igri ga je držao Blind, iako je bio izvan terena, čime je gol bio regularan, ali neki tvrde kako je pogodak morao biti poništen. No ipak nisu bili u pravu.