Pogledajte spektakularan gol kojim je srpska zvijezda spasila Jurića od poraza

TORINO i Udinese odigrali su 1:1 u 17. kolu Serie A. Oier Zarraga je u 81. minuti donio gostima vodstvo, no sedam minuta kasnije momčad Ivana Jurića spasila se od poraza. Fantastičnim je pogotkom izjednačio Ivan Ilić (22) u 88. minuti. Srpski reprezentativac s distance je iskosa opalio po lopti, a činilo se da je to centaršut. Ipak, lopta je prevarila nemoćnog Udineseovog vratara Marca Silvestrija i završila u mreži.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO

Ilić je jedan od najboljih mladih veznjaka Serie A, a ovo mu je bio treći gol ove sezone. Ilić ima 18 nastupa za Torino i pritom je upisao još dvije asistencije. U klub je stigao u siječnju ove godine iz Verone, a za reprezentaciju Srbije ima 14 nastupa. Torino je trenutno deseta momčad Serie A, a Udinese je 16. U sljedećem kolu Torino gostuje kod Fiorentine, a Udinese je domaćin Bologni. Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić igrao je do 75. minute.