NOGOMET

Pogledajte škarice Filipa Čuića za 6:0 Hajdukovih juniora protiv Osijeka

Screenshot: YouTube

HAJDUKOVI juniori pobijedili su vršnjake iz Osijeka 6:0 u zaostaloj utakmici 7. kola natjecanja te tom pobjedom preuzeli vrh ljestvice hrvatskog juniorskog prvenstva. Posebno dojmljiv bio je posljednji gol na utakmici, koji je u 75. minuti postigao Filip Čuić.

Loptu je duboko na lijevoj strani od Lazara prihvatio Jakir, smirio je i ubacio u šesnaesterac suparničkog tima. Ondje je glavom Antunović s druge stative prebacio loptu do Čuića koji spektakularno, udarcem preko glave, postavlja konačni rezultat.

Hajdukovi juniori ovu su pobjedu odnijeli samo tri dana nakon što su u utakmici Lige prvaka za mlade ispali od Atletico Madrida, a dojmljiva predstava donijela im je tri boda nakon četiri gola u prvom i dva u drugom poluvremenu.