LIGA PRVAKA

Pogledajte kako je Fabinho pokušao proslaviti gol. Nije uspio, skoro se ozlijedio

Screenshot: Twitter

IBRAHIMA KONATE na asistenciju Andrewa Robertsona u 17. minuti doveo je Liverpool u vodstvo u prvoj međusobnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv Benfice. Igrači trenera Jurgena Kloppa, naravno, proslavili su pogodak tako što su otrčali u kut terena.

Branič Konate uklizao je na koljenima, a isto je potom pokušao učiniti Fabinho. Međutim, brazilskom nogometašu baš i nije uspjelo kopiranje suigrača, već je dosta snažno udario o travnjak i potom se prevrnuo. Dojam je da se tako mogao i ozlijediti, no kako je nastavio utakmicu, čini se da do toga nije došlo.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ FABINHOVU NEUSPJEŠNU PROSLAVU POGOTKA

Drugi pogodak Liverpoola postigao je Sadio Mane u 34. minuti nakon krasne akcije. U nastavku je prvo smanjio Darwin Nunez, no konačnih 3:1 postavio je Luis Diaz u 87. minuti. Liverpool će status favorita, a time i prolaz u polufinale, imati priliku potvrditi na domaćem Anfieldu.