Pogledajte kako je bivši hajdukovac namjestio gol za spas od poraza u Italiji

Screenshot: Sportklub

PISA i Como odigrali su 1:1 u 12. kolu talijanske Serie B. Gostujuća momčad je povela golom Patricka Cutronea u 12. minuti, a domaćini su do izjednačenja došli pogotkom Mattie Valotija u 46. minuti susreta. Asistenciju za taj pogodak upisalo je ime dobro poznato pratiteljima HNL-a.

Radi se o bivšem napadaču Hajduka, slovenskom reprezentativcu Janu Mlakaru. Slovenac je s lijeve strane poslao loptu u sredinu kaznenog prostora, a tamo je iz drugog plana utrčao Valoti i zabio pored Adriana Šempera, još jednog dobro poznatog HNL imena, inače bivšeg igrača Dinama. Gol pogledajte OVDJE.

Podsjetimo, Mlakar je krajem kolovoza napustio Hajduk i preselio u Pisu za oko tri milijuna eura odštete. Slovenski napadač upisao je 81 službeni nastup za Hajduk, od čega je 54 puta započeo utakmicu. Postigao je 21 gol, a tri puta je asistirao za pogotke svojim suigračima. S Hajdukom je osvojio dva trofeja u Kupu.