Pogledajte golove kojima je Kreilach odveo svoju momčad u polufinale kupa SAD-a

HRVATSKI nogometaš Damir Kreilach s dva je pogotka odveo svoj Real Salt Lake u polufinale američkog kupa. Njegova momčad je u četvrtfinalnom susretu pobijedila LA Galaxy 3:2. Kreilach je najzaslužniji za prolazak, prvi gol zabio je u 19. minuti, a drugi za 2:0 u petoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Pogodak za 3:0 je u 51. minuti zabio Jefferson Savarino. Galaxy se pred kraj drugog dijela počeo vraćati, najprije je u 82. minuti zabio Burgman pa u 84. Douglas Costa, no to je bilo sve od gostiju za ovu utakmicu. Pogledajte kakve je golove zabio Kreilach.

Damirova dva pogotka protiv LA Galaxya

Objavljuje Damir Kreilach u Četvrtak, 8. lipnja 2023.

Kreilach (34) je u MLS-u od 2018. godine, kad je iz Union Berlina prešao u Real Salt Lake. Karijeru je započeo u Rijeci, u kojoj je igrao do 2013. godine. Kapetan je svoje američke momčadi, za koju je ove sezone u 17 utakmica zabio šest golova te jednom asistirao.