Ovako ste ocijenili igrače: Livaković za povijest, Kramarić i Sosa najlošiji

HRVATSKA reprezentacija plasirala se u polufinale Svjetskog prvenstva drugi put zaredom. Momčad Zlatka Dalića je u nevjerojatnoj utakmici pobijedila Brazil na penale 4:2 nakon što je do 117. minute gubila 1:0. Brazilci su vodili golom Neymara iz 105. minute, ali je Bruno Petković osigurao Hrvatskoj penale tri minute prije kraja produžetka.

Indexovi čitatelji su nakon utakmice i prolaska Hrvatske glasali za najboljeg igrača utakmice. Prvi put u povijesti otkad radimo ovakve ankete jedan igrač dobio je maksimalnu ocjenu. Dominika Livakovića ocijenili ste sa savršenih 5.0 dok je Josip Juranović za partiju života dobio 4.8. U ponudi su igrači koji su na travnjaku proveli najmanje 30 minuta te asistent za jedini gol Hrvatske Mislav Oršić. On je u igru ušao u 115. minuti.