LIGE PETICE

Luda utakmica u Bundesligi, Hertha se vratila nakon 3:0 i uzela bod kod Fortune

U PRVOJ utakmici 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Fortuna iz Düsseldorfa i Hertha iz Berlina su igrale 3:3 (3:0). Domaći su nakon prvih 45 minuta vodili s 3:0 uz dva gola Karamana (6, 45+1) i jedan Thommyja (9) te se činilo kako su osigurali važna tri boda u borbi za ostanak, no u nastavku su gosti s tri gola za tek nešto više od 10 minuta stigli do poravnanja.

Prvo je Thommy (64-ag) autogolom smanjio na 3:1 pa je Matheus Cunha (66) pogodio za 3:2, da bi Pitaek (75-11m) izjednačio na konačnih 3:3.

Fortuna je tako ostala 16. s 21 bodom, jednim manje od 15. Mainza 05, a četiri više od 17. Werdera, dok je Hertha 13. s 27 bodova, koliko ima i 12. Augsburg, dok 14. Köln ima 26 bodova. Na vrhu je Bayern s 49 bodova, jedan manje ima drugi RB Leipzig.