LA nije pustio Biuka u reprezentaciju. U teškom porazu dao mu je samo poluvrijeme

LOS ANGELES FC obavijestio je Hrvatski nogometni savez da Stipi Biuku neće dopustiti priključivanje hrvatskoj mladoj reprezentaciji za nastup na UEFA-inom U-21 Europskom prvenstvu.

Hrvatski nogometni savez je od 18. svibnja nekoliko puta kontaktirao Los Angeles radi Stipe Biuka, a tek 10. lipnja stigla je povratna informacija kako klub neće odobriti Biuku dolazak na pripreme te potom nastup na U-21 Europskom prvenstvu. Biuk je u siječnju iz Hajduka otišao u Los Angeles i ondje zabio dva gola u 14 utakmica. Za mladu reprezentaciju Hrvatske skupio je 11 nastupa.

Posljednji je upisao u noći sa subote na nedjelju na gostovanju kod Houstona. Los Angeles je u tom susretu teško poražen 4:0, a Biuk je od minutaže dobio samo prvo poluvrijeme. Vrijedi spomenuti da je treći pogodak Houstona namjestio bivši igrač Lokomotive Ibrahim Aliyu.