Juventusovoj zvijezdi poništen gol jer mu je krampon bio u zaleđu

JUVENTUS je pobijedio Veronu 1:0 u desetom kolu Serie A. Torinska momčad se napromašivala, a onda u 97. minuti golom Andree Cambiasa privremeno skočila na prvo mjesto Serie A. Utakmicu je obilježio VAR, koji je poništio dva gola Juventusovom napadaču Moiseu Keanu.

Prvi pogodak mu je poništen u 13. minuti zbog minimalnog zaleđa. Naime, Keanov djelić kopačke (krampon) bio je u nedozvoljenoj poziciji pa je sudac Feliciani poništio pogodak. Drugi gol Juventusovom Keanu je poništen u 53. minuti jer je napravio prekršaj u začetku akcije.

Kean je bio frustriran nakon toga i dobio je žuti karton zbog divljanja na terenu, a šest minuta nakon toga trener Massimiliano Allegri ga je izveo iz igre. U 98. minuti isključen je i Allegri nakon što je Juventus dao gol, a torinski je klub u toj utakmici imao 30 udaraca prema golu protivnika, od čega samo šest u okvir. U sljedećem kolu Juventus gostuje kod Fiorentine, a Verona dočekuje Monzu.