Juventus osmom uzastopnom pobjedom došao na drugo mjesto ljestvice Serie A

NOGOMETAŠI Juventusa nastavili su s pobjedama u talijanskoj Serie A pa su tako u 17. kolu, pred svojim navijačima, s minimalnih 1:0 pobijedili Udinese. Bila je to već osma pobjeda Juventusa u nizu, u prvenstvu, kojom su, barem privremeno, skočili na drugo mjesto ljestvice. Također, u tom nizu slavlja torinski klub nije primio nijedan gol.

Nakon ravnopravnog prvog poluvremena u nastavku je Juventus zaigrao bolje. U uvodnih petnaestak minuta drugog dijela odlične su šanse za Juventus imali Kean, Kostić i Rabiot, ali gosti iz Udina su držali bod u džepu. Tako je bilo sve do 86. minute kada je domaći sastav izveo sjajnu akciju. Lijepu dubinsku loptu je poslao Argentinac Paredes. Odlično je primanje obavio Chiesa i još ljepše asistirao Danilu koji je lako zabio iz blizine za tri boda Juventusa.

Udinese je, pak, nastavio negativan niz u Serie A. U posljednjih devet utakmica ima šest remija i tri poraza. Posljednji je put slavio početkom listopada.