MLS

Heber opet zabio u Americi. Sad ima gol manje nego cijele prošle sezone u Rijeci

HEBER (27) proživljava najbolje trenutke svoje karijere otkako je napustio Rijeku i otišao u Sjedinjene Američke Države.

Vratio se nedavno nakon lakše ozljede mišića pogotkom u derbiju New Yorka, a noćas opet bio strijelac. Brazilac je postigao pogodak za izjednačenje u pobjedi njegovog New York Cityja na gostovanju kod Colorado Rapidsa (1:2).

Colorado Rapids - New York City Live Score

Domaćin je poveo u šestoj minuti golom Andersona, da bi Heber majstorski poentirao pet minuta prije odlaska na odmor. Maxi Moralez mu je poslao preciznu loptu, ovaj je primio na prsa i onda, dok lopta nije ni dotaknula tlo, zakucao je u mrežu za izjednačenje iza leđa velikog ali nemoćnog Tima Howarda.

Pobjedu gostujućem sastavu donio je Alexandru Mitrita u 83. minuti utakmice, a igračem utakmice proglašen je Heber.

Heberu je ovo osmi pogodak otkako je stigao u New York City što je za jedan manje od ukupnog zbroja golova koliko ih je prošle sezone postigao u HNL-u u dresu Rijeke.

Podsjetimo, Heber je u prvom dijelu lanjske sezone blistao u Rijeci koja ga je prodala New Yorku za 2,5 milijuna eura.