Gvardiol: Nisam mogao zamisliti bolji početak. Osjećam se fantastično

MANCHESTER CITY pobijedio je Sevillu nakon penala i osvojio UEFA-in superkup. Regularnih 90 minuta završilo je 1:1. U početnoj postavi osvajača Lige prvaka bili su hrvatski reprezentativci Mateo Kovačić i Joško Gvardiol, kojeg je BBC proglasio igračem utakmice.

"Osjećam se fantastično. Nisam mogao zamisliti bolji početak. Ovo mi je bila prva utakmica da sam igrao od prve minute i odmah sam osvojio trofej. Nadam se, prva od mnogih. Treba imati na umu da se za ovaj trofej ne možeš boriti baš svaki dan. Imali smo priliku i iskoristili smo je. Zasluženo smo pobijedili i možemo proslaviti.

Naš golman nam je olakšao obranama, sretan sam jer ga imam iza sebe. Svaki od naših igrača ima kvalitetu i vjeru u sebe. Samo moramo biti koncentrirani na ligu. U subotu imamo novu utakmicu s Newcastleom, neće biti lako, ali igramo doma i imat ćemo potporu naših navijača", rekao je Gvardiol nakon susreta.