DRUGA HNL

HRV. DRAGOVOLJAC - SESVETE 3:2 Dramatična završnica u Sigetu, greda spriječila remi

HRVATSKI DRAGOVOLJAC danas je u utakmici 12. kola Druge HNL koja se igrala od 14 sati na Stadionu Stjepana Spajića u zagrebačkom Sigetu ugostio Sesvete i slavio 3:2.

Domaća momčad dominirala je tijekom prvih sat vremena susreta, a to se vidjelo po tome što je do 54. minute susreta već bilo 3:0 nakon golova Ivana Stjepanovića, Luke Vidovića i Danovisa Martineza Caliza.

Luda završnica u Sigetu

U 62. minuti su Sesvete izborile kazneni udarac koji je realizirao Mateo Topić, a samo tri minute kasnije Mihovil Geljić smanjio je na 3:2.

Završnica susreta bila je uzbudljiva pa je tako u posljednjim minutama pogrešnom procjenom pomoćnog suca poništen čist pogodak Dragovoljca za 4:2, što se vidjelo u prijenosu. Nakon toga su u sudačkoj nadoknadi i Sesvete imale veliku šansu, ali zatresla se greda pa je domaća momčad na kraju ipak slavila.

Vrijedi napomenuti kako su u istom terminu igrali Dubrava Tim Kabel i Rudeš te podijelili bodove remijem bez pogodaka.