Gattuso: Barcelona je mogla igrati cijelu večer i ne bi nam zabila gol

NAPOLI i Barcelona su sinoć na San Paolu odigrali prvu utakmicu osmine finala Lige prvaka. Susret je završio 1:1. Napoli je poveo prekrasnim golom Mertensa u 30. minuti, a Katalonci su izjednačili nakon čudesne akcije i gola Griezmanna u 58. minuti.

Napoli je odigrao odličnu utakmicu, Gennaro Gattuso je taktički nadmudrio kolegu Setiena, ali jedan trenutak nepažnje obrane i inspiracije Sergija Busquetsa donijeli su blijedoj Barceloni izvrstan rezultat uoči uzvrata.

Koliko je Barca bila nemoćna, najbolje govori podatak da Katalonci u prvih 45 minuta nisu imali ni jedan udarac u okvir Ospine.

"Jedva da su šutirali prema našem golu. Mogli su igrati cijelu večer i ne bi zabili gol. Ipak, primili smo gol poslije vlastite greške. Igrat ćemo do kraja, imamo dobre igrače, dat ćemo sve od sebe. Imamo dobre šanse'', kazao je Gattuso pa je nastavio:

''Tužan sam jer znam da smo mogli bolje. Kažnjeni smo zbog greške, ali momčadski rad je bio sjajan. Oni su imali problema jer smo mi odigrali sjajno.''