FOTO Bivši Rijekin igrač dobio jedan od najbizarnijih crvenih kartona

Screenshot

U 19. KOLU portugalske Primeire Setubal i Sporting odigrali su 1:1, a isključen je bivši desni bek Rijeke Stefan Ristovski.

Incident se dogodio u 55. minuti. Sudac Malheiro ostavio je u čudu gostujuće nogometaše iz Lisabona isključujućim kartonom Makedoncu koji je prethodno dobio snažan udarac u glavu od domaćeg napadača Mendyja poslije duela, gdje je Ristovski odradio sve po propisima.

Mendy je bio taj koji je ispružio ruku i udario protivnika.

Krik Ristovskog bio je prilično glasan, ostao je na travnjaku držeći se za glavu, a kad je ustao, očekivao je opomenu za protivnika.

Međutim, Malheiro je isključio baš njega i to zbog odmahivanja rukom, a Mendy se izvukao bez ikakve opomene iako je udario po glavi Ristovskom kojem je iskočila i kvrga na čelu. Uzalud su gosti protestirali sucu...

Setubal je vodio od 23. minute golom Cadiza, goste je spasio Dost u 80. minuti. Sporting za liderom Portom zaostaje deset bodova poslije 19 kola, Setubal je trenutačno 11. momčad Portugala.