Fenjeraš Druge HNL zaustavio nikad moćniji Dinamo sa Soudanijem, Guilhermeom, Machadom...

NIKAD jači Dinamo 2 sa zvijezdama iz prve momčadi nije uspio pobijediti Lučko 23. kolu Druge HNL. Zagrebačka momčad bila je jača za Soudanija, Machada, Guilhermea, Pavičića, Kneževića, Olma... ali susret završio 1:1.

Iako je Dinamo vodio od 13. minute, kada je Knežević zabio glavom nakon centaršuta Olma, fenjeraš je šokirao domaćina u 93. minuti preko Tin Andre Tolića, koji je zabio za 1:1 i donio važan bod Lučkom u borbi za opstanak.

I dok je Dinamo bio bolji u prvom poluvremenu, kada je gostujući vratar obranio nekoliko odličnih pokušaja kapetana Soudanija, Lučko je uzvratilo u završnici i zaustavilo moćni zagrebački sastav.