TEK u jedanaestoj odigranoj utakmici, a po rasporedu u 12. kolu, nogometaši Cesene su došli do prve ovosezonske pobjede u Seriji A. S 1:0 su slavili na gostovanju kod Bologne.

To nije pomoglo Ceseni da se makne sa samog dna ljestvice. I dalje su posljednji, ali sada imaju šest bodova na kontu, odnosno, jedan manje od pretposljednje Novare. Prije ove utakmice Cesena je četiri puta igrala u gostima i ne samo da u tih 360 minuta nisu došli do niti jednog boda, već nisu uspjeli nikome zabiti niti pogodak.

Ovom prilikom su imali Marca Parola koji je u 84. minuti sjajno odapeo iz daljine, a lopta se topovski zabila u rašlje domaćih vratiju za jedini pogodak na utakmici. Bologna je bila bolja momčad tijekom ogleda, ali baš ništa im to nije pomoglo u ovoj utakmici.

Ostatak kola na rasporedu je tijekom nedjelje.