Serie A

Bivši igrač Intera iz Zaprešića krasno zabio protiv Juventusa

BIVŠI igrač Intera iz Zaprešića Ilija Nestorovski postigao je pogodak za 1:1 u susretu Udinesea i Juventusa.

Ova utakmica igrala se u okviru 35. kola Serie A i Juventus je tražio pobjedu kako bi osigurao novi naslov prvaka Italije. Na kraju je bilo 2:1 za Udinese.

Gosti su poveli preko De Ligta u 42. minuti, ali je 30-godišnji Nestorovski postigao gol za Udinese u 52. minuti i vratio stvari na početak. Pojedu Udineseu donio je Fofana golom u drugoj minuti sudačke nadoknade susreta.

Nestorovski je do ovog susreta zabilježio 24 ligaška nastupa za Udinese, pri čemu je postigao dva gola.

Makedonski napadač u Interu iz Zaprešića proveo je pet godina, a 2016. godine iz redova hrvatskog kluba prešao je u Palermo, da bi na ljeto 2019. godine pojačao Udinese.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava video ne možemo prikazati u ovom članku, no možete ga pogledati OVDJE.