Bayern u posljednjim sekundama iščupao bod na Allianz Areni

BAYERN i Köln odigrali su 1:1 u 17. kolu Bundeslige. Gosti su bili na pragu senzacionalne pobjede, no njemačkog je prvaka u finišu utakmice spasio Joshua Kimmich. Bayern je i dalje prvi u Bundesligi i ima četiri boda više od RB Leipziga.

Bayern se spasio u finišu

Gosti su poveli golom Tunižanina Ellyesa Skhirija u četvrtoj minuti. Asistirao mu je Julian Chabot za šok na Allianz Areni. Očekivalo se da će se Bayern brzo vratiti u utakmicu, no momčad Juliana Nagelsmanna nije uspjela savladati vrlo raspoloženog gostujućeg golmana Marvina Schwabea. Bayernu je izjednačenje donio Joshua Kimmich pogotkom u 90. minuti.

Hrvatski stoper igrao 90 minuta za goste

Hrvatski stoper Nikola Soldo odigrao je svih 90 minuta za gostujuću momčad. Bayern u sljedećem kolu dočekuje Eintracht Frankfurt, a potom gostuje kod Wolfsburga Nike Kovača. Köln u sljedećem kolu gostuje kod Schalkea, koji je danas na svojoj Veltins Areni poražen 6:1 od RB Leipziga.