Badelj zabio prvijenac i posvetio ga Astoriju, Lazio izgubio u 93. minuti

PRVI gol u svojoj 15. utakmici za Lazio zabio je Milan Badelj. Hrvatski reprezentativac donio je vodstvo Rimljanima kod Genove u 24. kolu Serie A, ali je Lazio dozvolio preokret i poraz 2:1.

U 44. minuti veznjak je povukao, potom odigrao dupli pas s napadačem Cirom Immobileom, a onda prošao između dva protivnička igrača i hladnokrvno zabio u donji desni kut plasiranim udarcem za prednost gostiju. Gol pogledajte OVDJE

Svoj pogodak posvetio je preminulom Davideu Astoriju, s kojim je dijelio svlačionicu u Fiorentini.

Zanimljivo, Badelj je čak tri puta ove sezone proglašen igračem utakmice protiv Milana (1:1), Chieva (1:1) i Frosinonea (0:1).

Međutim, domaćin je najprije uspio stići do izjednačenja u 75. minuti kada je Sanabrija s(p)retno zabio i poništio prednost Lazija, a preokret je donio Domenico Criscito u 93. minuti za veliku pobjedu bivše momčadi Ivana Jurića.