lige petice

Atalanta je namještala živi zid. Pogledajte što je Napoli izveo

MALI DERBI 31. kola Serie A u Bergamu su igrali Atalanta i Napoli. Gosti su pobijedili 3:1 golovima Lorenza Insignea iz penala u 14., Mattea Politana u 37. i Eljifa Elmasa u 81. minuti. Jedini gol za domaćina postigao je Marten De Roon u 58. minuti. Tako se Napoli s utakmicom više od vodećeg Milana bodovno izjednačio s njim. Drugi gol Napolija postao je viralan zahvaljujući tome što je postignut efektno i sjajnom varkom gostiju.

Insigne je na 30-ak metara od gola uzeo zalet za izvođenje slobodnog udarca. Atalanta je postavila živi zid, ali je legenda Napolija umjesto šuta na gol iznenadila suparnike time što je potkopanom loptom prebacila obranu i na desetak metara od gola poslužila Politana. On je atraktivno zabio volejom ljevicom iz okreta.

Mario Pašalić igrao je zadnjih sedam minuta za Atalantu.