Alba Volan pala u Ledenoj: Medvjedi se iščupali iz minusa u samo pet minuta

HOKEJAŠI Medveščaka velikim su preokretom u posljednjih pet minuta upisali pobjedu u nedjelju, u utakmici 17. kola EBEL lige. Pobijedili su na domaćem ledu Albu Volan s 4:2 (0-1, 0-0, 4:1).

Više od 50 minuta hokejaši Medveščaka su tražili put do suparničke mreže, ali kada su ga pronašli onda su propisno naplatili sve dotadašnje promašaje. U 53. minuti ogleda Alba Volan je vodila s 2:0, ali je tada krenuo preokret.

U 54. minuti je Frank Banham smanjio na 2-1, pa je Adam Naglich u istoj minuti izjednačio. U 56. minuti je Frank Banham postigao svoj drugi, a Medveščakov treći pogodak, da bi Vjačeslav Trukhno u 59. minuti zaključio sjajnu završnicu zagrebačke momčadi i time donio novo slavlje u ligi.