Blijeda Furija u prvom i sjajna u drugom poluvremenu: Čudesni Iniesta donio pobjedu Španjolskoj protiv Kine

AKTUALNI svjetski i europski prvak pobijedio je Kinu u posljednjoj pripremnoj utakmici pred Europsko prvenstvo na stadionu La Cartuja u Sevilli. Nakon blijedog prvog poluvremena u kojem je vratar Furije, Iker Casillas, najzaslužniji za rezultat 0:0, Španjolska je na krilima Andresa Inieste zaigrala mnogo bolje i slavila pogotkom Davida Silve iz 84. minute.

Del Bosque na klupi ostavio Piquea, Iniestu i Torresa

Povreda M´Ville "srednje ozbiljna"

Vezni igrač francuske reprezentacije Yann M'Villa obavio je pregled magnetskom rezonancom, a iz Francuskog nogometnog saveza su objavili da je njegova ozljeda stopala "srednje ozbiljna" i da će veznjak Rennesa putovati na Euro.

"Pregled magnetskom rezonancom je pokazao da se radi o srednje ozbiljnom uganuću, bez nekih otežavajućih faktora. Oporavak ide po planu i za sada nema komplikacija", stoji u priopćenju FFF-a.

Posljednju pripremnu utakmicu prije Europskog prvenstva Francuzi će odraditi protiv Estonije u utorak u Le Mansu.